اخبار و رويداد ها

  هنرنمايي 152 مشاركت كننده در بيستمين نمايشگاه تخصصي- صادراتي فرش دستباف اصفهان

هنرنمايي 152 مشاركت كننده در بيستمين نمايشگاه تخصصي- صادراتي فرش دستباف اصفهان

بیستمین نمايشگاه تخصصي- صادراتي فرش دستباف با حضور 152 مشارکت کننده برگزار خواهد شد.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که در این دوره از 9 تا 15 آذر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود، میزبان نمایندگان استان های اصفهان، تهران، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، قم، کرمان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، گلستان و خراسان رضوی است تا طی هفت روز، آخرین نمونه دست بافته های استان های مختلف کشور در زمینه فرش دستباف، قالی، قالیچه، گلیم، گبه، چرم فرش، قالي هاي روستايي و عشايري را به نمایش بگذارد.
توليدات فرش دردشتي، فرش صيرفيان، فرش عصاچي، فرش برادران صفدرزاده حقيقي، فرش ماهانی، اصفهان فرش مکاری، اصفهان فرش حبیبیان، اصفهان مهدی ئی، اصفهان فرش حبیب، فروزان، مرتضوی، فرش زجاجی، شهشهانی و نقیب زاده نایینی از جمله مشارکت کنندگان شاخص این نمایشگاه هستند که نمونه های جدید تولیدات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند. همچنین فرش نائين، فرش تمام ابريشم قم، فرش بيجار، فرش های روستایی و عشایری با رنگ هاي صد درصد گياهي، گليم و گبه بختياري در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
بیستمین نمايشگاه تخصصي- صادراتي فرش دستباف در چهار سالن نمایشگاهی به وسعت 9000 مترمربع برگزار می شود که این سالن ها به نام اساتید پیشکسوت این هنر به نام های میرزا آقا محمد مهدی امامی، مرحوم حاج میرزا علی دردشتی، حاج حسین تفضلی و حسین جعفری هرندی نامگذاری شده است.
اجرای فعالیت های مرتبط با بافت و طراحی فرش دستباف توسط انجمن طراحان و نقاشان فرش دستباف اصفهان از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.
نمایشگاه مذکور طی ساعات بازدید 15 تا 22 میزبان علاقمندان، متخصصان و دوستداران این هنر اصیل ایرانی خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر